• 0216 347 64 23 - 0216 349 52 77 - 0216 428 67 68
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
ARAÇ & KONVOY BAYRAĞI
Ürünün Açıklaması

Resmi dairelerde ve özel sektör başta olmak üzere hayatımızın pek çok alanının vazgeçilmez bir parçası olan flama ve bayraklar; okul, belediye, benzin istasyonları, milli bayramlar başta olmak üzere bütün kurum ve kuruluşların en dikkat çekici ve olmazsa olmaz detaylarıdır. 

Bunun yanı sıra vazgeçilmez bir ülke geleneğimiz olan; düğün, nişan, sünnet, asker uğurlama konvoylarının da en önemli ve vazgeçilmez aktörü olan Konvoy Bayrak Modelleri bu organizasyonların ilk düşünülen ayrıntıları arasında yer alır. 


Yine Cumhurbaşkanlığı makamından başlamak üzere, devletin her biriminde yer alan kademelerin makam araçlarının da olmazsa olmazı olan Araç Konvoy Bayrak Modelleri; Telalı Araç Flaması, Telalı Oto Forsu gibi pek çok ürün çeşidine ayrılır. 


Yabancı Ülke Araç Bayrağı, Konvoy İçin Türk Bayrağı, Cumhurbaşkanlığı Araç Forsu, araba camlarına yapıştırılan bayrak ve özel olarak arabalar için yapılan küçük bayrak direklerine asılan bayrak imalatında rakip tanımayan Ulus Bayrak, Ucuz Araç Bayrağı, Ekonomik Konvoy Bayrağı Fiyatları ile öncü olan Araç Bayrak Firmaları içerisinde yer alır.