• 0216 347 64 23
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
İÇ VE DIŞ MEKAN BAYRAK DİREKLERİ
Ürünün Açıklaması

Türk Bayrağının olmadığı bir resmi kurum yada özel sektör kuruluşu düşünülemez. Özellikle makam Bayraklarının yoğun olarak göze çarptığı ülkemizde, Türk Bayrağının Özel ve Manevi bir anlamı vardır. Hep yükseklerde durması istenen Ay Yıldızlı Bayrağın asılı olduğu bayrak direklerinin yapısı da en az bayrağın kendisi kadar önemlidir. 

Kapalı alanlarda yapılan resmi organizasyonların vazgeçilmez ayrıntısı olan Salon Bayrakları ayrıca Ahşap Görünümlü Salon Direkleri görünümünde de üretilmektedir. Makam odalarının olmazsa olmaz ayrıntısı Makam Odası Bayrak Direkleri en önemli ve özel aksesuarlardır. 

Sadece Türk ve Ülke Bayrakları değil, özel şirketlerin amblemlerinin yer aldığı firma bayrakları için de önemli olan Salon Direkleri, hayatımızın her alanında yer alan bir özelliğe sahiptir.

İç mekanda kullanılan masa bayrakları direkleri birli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli olarak paslanmaz kromdan imal edilmiştir. Toplantıların ve çalışma masalarının vazgeçilmezi olan masa bayraklarını masamıza şık bir biçimde gösterir.

Teleskopik Bayrak Direği Firmaları içerisinde, Ucuz Teleskopik Bayrak Direği Fiyatları ve uzun ömürlü direk çeşitleri ile ön plana çıkan firmamız,  müşterilerinin ekonomisine katkı sağlamaktadır. Uzayabilir özelliğe sahip bu direkler pek çok alan için rahatlıkla uygulanabilir özelliklere sahiptir.