• 0216 347 64 23 - 0216 349 52 77 - 0216 428 67 68
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
KIRLANGIÇ BAYRAK
Ürünün Açıklaması

Standart Ölçüler

50x150
50x200
60x120
70x200 ebatlarındadır, bu ebatlar dışında özel ebat yapılabilir. 

Kullanıldığı alana ve kullanım amacına göre pek çok kategoriye ayrılan bayrak modellerinin en çok kullanılan çeşidi Kırlangıç Bayraklardır. Kendi içerisinde de şekillerine göre kategorilendirilen Kırlangıç Bayrak Modelleri; üçgen kesim kırlangıç bayrak, düz kesim kırlangıç bayrak ve kırlangıç kuyruklu bayrak olmak üzere üç kısma ayrılır. 

Reklam ve firma tanıtım yüzü olarak da kullanılan Kırlangıç Bayrak Çeşitleri, genellikle iç mekanlarda kullanıldığı için daha hassas ve parlak kumaşlardan imal edilir .Görselliğin ön planda tutulduğu; bayram, fuar, kongre, semine ve açılışlarda yoğun olarak kullanılan bu bayrak türü, mekanların süslenmesi ve göz alıcı görünmesi için kullanılır. 

Su bazlı, kristal saten üzerine dijital olarak baskı yapılan kırlangıç bayrakların yanları sıcak kesim ile şekillendirilerek imal dilen Kırlangıç Flama çeşitleri iyi birer tanıtım ve reklam araçlarıdır.İstanbul Kırlangıç Bayrak Firmaları içerisinde, kaliteli, zamanında teslim ve Ucuz Kırlangıç Bayrak imkanı ve Kırlangıç Bayrak Fiyatları ile en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olan firmamız, ebatları ve sayısı ne olursa olsun kısa sürede ve eksiksiz imal ederek tam zamanında teslim kapasitesine sahiptir.

Uzun yılların verdiği bir deneyime sahip olan Ulus Bayrak Firmamız ve işinde profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden ödün vermeden bayrak imalatı yapıyoruz.