• 0216 347 64 23
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
PLAJ BAYRAĞI
Ürünün Açıklaması

Plaj bayrakları özellikle sahil kesimininde sıkça tercih edilen bir bayrak türüdür. plaj bayrak restorant, cafe, mazağa ve dükkanların son zamanlarda ki en iyi reklam aracıdır. plaj bayrak direkleri alüminyum ve fiber glass karışımından oluşan direklerdir.

En sert rüzgarlarda dahi deforme olmayacak şekilde plaj bayrak imalat edilmiştir. Plaj bayrak , bu yaz aylarında da sahilleri dolduracak, kolay kurulum ve kolay katlanması nedeni ile plaj bayrak tercih sebebidir. Artık küçük büyük ölçekli firmalar bayrak kullanabilmek için iş yerlerinin önüne bayrak direği diktirmek zorunda değiller, plaj bayrağı sayesinde çok ekonomik ucuz maaliyet ile reklamlarını kolayca yapabiliyorlar. Plaj bayrak siparişi için bizimle iletişime geçiniz 

Bayrak insanlara görsellek olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya yaradığından dolayı tam bir mükemmel seyirlik görseliği sağlıyan iletişim materyalidir. bayrak mükemel bir reklam aracıdır bayrağın reklam ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hasas anlatımını mevcut bulduğu bir tanıtım, görsel, duyuru aracıdır. Bayrak kulanım kitlesine alanlarına göre iç ve dış mekânlardan kullanılmak üzere iki ana kategoriye ayrılır.