• 0216 347 64 23 - 0216 349 52 77 - 0216 428 67 68
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
SÜS FLAMA
Ürünün Açıklaması

Standart ebat 20x30 cm'dir. Tercihe göre özel ebat yapılabilir. 

Bir ülkenin bağımsızlığının ve özgürlüğünün en önemli simgesi olan bayraklar, aynı zaman da özel kuruluşların vazgeçilmez reklam yüzü ve tanıtım kartlarıdır.
Bu nedenle pek çok çeşit ve kategoriye ayrılan bayrak modellerinin, özel gün ve milli bayramlarda süsleme amacı ile kullanılanlarına da Süs Flama yada süs bayrakları adı verilir. 

Saten kumaş üzerine; Türk Bayrağı, yabancı ülke bayrakları, şirket logoları ve armaları basılarak ipe dizilen küçük ebatlardaki bu bayraklar genellikle 20x30 cm ebatlarında olup, talepler doğrultusunda değişik ebatlarda da üretilebilir.Saten kumaşlara; serigraf, empirme baskı ve dijital baskı teknikleri ile uygulanan, fuar, bayram, spor kulüplerin ve okullarda coşkulu kalabalıkların vazgeçilmez motive aracı olan Süsleme Bayrak Modelleri, firmaların tanıtımları için kullanılan en sempatik detaylardır. 

Süs Flama Fiyatları ve Süs Bayrak Fiyatları ile İstanbul Süs Flama Firmaları içerisinde ön plana çıkan Ulus Bayrak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile müşteri portföyünü her geçen gün çoğaltmaktadır. Süs Flama Fiyatları ve merak ettiğiniz her şey için bizi arayarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.