• 0216 347 64 23 - 0216 349 52 77 - 0216 428 67 68
  • 0541 349 52 77
  • info@ulusbayrak.com
  • Teklif Al
Teleskopik Bayrak Direği
Ürünün Açıklaması

Standart ebatları

50x75 cm
60x90 cm

Özelliği metaldir. Sarı veya krom renklerde yapılabilir. Her ülke bayrağı için üretilebilir. 

Hayatımızın her alanında yer alan bayrak ve flamaların en çok uygulandığı alanlar bayrak direkleridir. Bir ülkenin varlık ve bağımsızlık sembolü alan bayraklar, aynı zamanda özel kuruluşların kimlik kartları ve birer reklam yüzleridir. Bu önemli simgelerin göndere çekildiği yer olan direkler ise bayrağın amacına uygun olması ve misyonunu yerine getirmesi için en gerekli olan araçlardır. 

Okul, hastane, belediye gibi kamusal alanların yanı sıra, holding, banka ve özel şirketlerin bahçesinde ve kapı girişinde olması zorunlu olan bayrakların direkleri; olumsuz şartlara dayanıklı, paslanmaz, boya vermez ve estetik bir yapıya sahip olmalıdır ki bayrağın ciddiyetin yakışan bir görünüm sergilesin. 

Pek çok malzemeden değişik özelliklerle üretilen bayrak direklerinin n önemlilerinden biriside uygulandığı alanın boyutlarına göre uzayabilen Teleskopik Bayrak Direği Modelleridir. Paslanmaz Metallerden, sarı yada krom renklerinde üretilen bu direkler, istenilen yükseklik ve ebatlarda imal edilir.

Teleskopik Bayrak Direği Firmaları içerisinde, Ucuz Teleskopik Bayrak Direği Fiyatları ve uzun ömürlü direk çeşitleri ile ön plana çıkan firmamız,  müşterilerinin ekonomisine katkı sağlamaktadır. Uzayabilir özelliğe sahip bu direkler pek çok alan için rahatlıkla uygulanabilir özelliklere sahiptir.